195/65R15 INTENSA HP2 (91H)

195/65R15 INTENSA HP2 (91H)

Авто Летна гума
Димензија 1956515
Сезона Летни
Бренд SAVA
Кочење при влажен коловоз B
Отпор при тркалање E
Надворешна Бучава 71