T205/65R16C CARGOSPEED WINTER (107/105R)

  2 на залиха

T195/75R16C CARGOSPEED WINTER (107/105R)

  1 на залиха

195/70 R15C PIRELLI W-CHRONO

  1 на залиха

T225/75R16C CARGOSPEED WINTER (118/116R)

  1 на залиха

NK225/70R15C SL-6 (112/110R)

  4 на залиха

195/75 R16C DEBICA PRESTO

  4 на залиха

205/65 R15C MICHELIN AGILIS 51

  2 на залиха

D175R14C LT 800 99/98P

  1 на залиха

185/75 R16C DUNLOP LT8 104

РАСПРОДАЖБА  -ДОТ 2112

  4 на залиха

175/65 R14C TIGAR CARGOSPEED WINTER


  1 на залиха

195/60 R16C TIGAR CARGOSPEED WINTER

  2 на залиха

195/70 R15C COMMERCIO PRO 8PR

  4 на залиха

K205/75R16C CONTI VANCO 2

  2 на залиха

205 R16C CONTINENTAL CONTI CROSS LX2

  2 на залиха

225/70 R15C SAILUN COMMERCIO PRO 8PR

  Над 4 на залиха

195 R14C AVON AV4

  1 на залиха

175 R16C TIGAR CARGOSPEED

  4 на залиха

195/75 R16C NANKANG CW-20

  Над 4 на залиха

195 R14C TIGAR CARGOSPEED

  2 на залиха

195/70 R15C NANKANG CW-25

  Над 4 на залиха

185 R14C SAVA TRENTA

За возачите на комбиња и лесни камиони кои се свесни за вредноста, Sava Trenta нуди перформанси со пристапни цени. Сигурното ракување, големата километража и квалитетната конструкција ja прават Sava гумата идеален избор.


  • Сигурно возење
  • Погоден за сите оски
  • Голема километража

  2 на залиха

175/65 R14C MICHELIN AGILIS 51

  Над 4 на залиха

195/70 R15C RIKEN CARGO

  1 на залиха

185 R14C SAILUN EXTMILE SL87N

  4 на залиха

155 R13C NANKANG SL-6 M+S

  1 на залиха

185 R14C SAILUN COMMERCIO ICE

  Над 4 на залиха

195 R14C SAILUN EXTMILE SL87N

  Над 4 на залиха

195/65 R16C TIGAR CARGOSPEED

  2 на залиха

195/65 R16C RIKEN CARGO

  3 на залиха

175/75 R16C NANKANG CW-20

  Над 4 на залиха

175/65 R14C MICHELIN AGILIS 51 SNOW-ICE

  4 на залиха

195 R14C NANKANG CW-25

  3 на залиха

205/65 R15C NANKANG SL-6

  2 на залиха

185 R15C NANKANG CW-25

  Над 4 на залиха

195/70 R15C SAILUN COMMERCIO ICE

  Над 4 на залиха

185 R14C SAVA TRENTA 2

  Над 4 на залиха