K235/60R18 SANTEK JUPITER 107(V)

  Над 4 на залиха

K235/65R17 SANTEK JUPITER 108H A

  1 на залиха

K255/55R18 SANTEK JUPITER 109(V)

  2 на залиха

275/40 R20 CONTINENTAL CONTI SPORT 5 SUV

  2 на залиха

GM275/40R20 STATURE M/S (106V)

  2 на залиха

GM315/35R20 STATURE M/S (110V)

  2 на залиха

315/40 R21 NANKANG SV-3

  2 на залиха

PE205/80R16 EXPLERO W671 SUV (104T)

  Над 4 на залиха

GE255/55R18 SNOW GRABBER (109H)

  4 на залиха

AV235/65R17 AVON ZX7 (108V)

  4 на залиха

AV275/40R20 AVON ZX7 (106Y)

  3 на залиха

K245/75R16 CONTICROSS WINTER SUV (120Q0

  Над 4 на залиха

235/55 R19 CONTINENTAL CONTI ECO 6

  1 на залиха

285/35 R21 HANKOOK K127A S1 EVO3 SUV

  4 на залиха

235/65 R17 PIRELLI S-VERDE ALL SEASON

  2 на залиха

325/35 R22 PIRELLI P-ZERO PZ4

  2 на залиха

315/70 R17 NANKANG MT-1

  4 на залиха

235/60 R16 SAILUN ATREZZO ELITE

  Над 4 на залиха

315/40 R21 GOODYEAR EAGLE F1 ASY 6

  2 на залиха

285/40 R20 GOODYEAR EAGLE F1 ASY 6

  4 на залиха

235/70 R16 SAVA INTENSA SUV 106(H)

За возачите кои бараат повеќе од своите гуми, Sava Intensa SUV е одличен избор. Одлична во влажни услови, оваа Сава гума е дизајнирана да трае подолго додека ги намалува трошоците за гориво. Високи перформанси - без високата цена.


• Одлични перформанси при сопирање на влажни услови

• Сигурно возење во влажни и суви услови

• Лесно потрошувачка на гориво

• Голема километража


  1 на залиха

275/70 R16 COOPER ZEON XST-A

  Над 4 на залиха

215/60 R17 TIGAR WINTER


  4 на залиха

205/80 R16 NANKANG FT-7

  Над 4 на залиха

235/60 R18 AVON ZX7

  3 на залиха

RI215/65R16 RK02 701 (102H) HL

  4 на залиха

225/60 R17 TIGAR WINTER SUV


  1 на залиха

225/65 R17 AVON ZX7

РАСПРОДАЖБА  -ДОТ 0916

  Над 4 на залиха

235/60 R16 AVON ZX7

  4 на залиха

175/80 R16 NANKANG FT-7

  Над 4 на залиха

RI205/80R16 RK23 ROAD TEREN (104T)

  2 на залиха
  Над 4 на залиха

175/80 R16 NANKANG FT-9

  Над 4 на залиха

235/70 R16 NANKANG SP-9

  2 на залиха

235/60 R18 NANKANG ECO-2+

  2 на залиха

265/70 R16 COOPER ZEON XST-A

  1 на залиха