215/55 R18 NANKANG SV-3

215/55 R18 NANKANG SV-3

4 на залиха

Џип Зимска гума
Димензија 2155518
Сезона Зимски
Бренд NANKANG
Кочење при влажен коловоз C
Отпор при тркалање C
Надворешна Бучава 72