M265/40R20 PILOT SPORT 4S (104Y)

M265/40R20 PILOT SPORT 4S (104Y)

Цена: 20.580 мкд. 29.400 мкд.

Авто Летна гума
Димензија 2654020
Сезона Летни
Бренд MICHELIN