135/70 R13 SAVA EFFECTA 68T

135/70 R13 SAVA EFFECTA 68T

1 на залиха

Sava - најпродаваниот бренд на гуми во Македонија.

All times bestseller!

Авто Летна гума
Димензија 1357013
Сезона Летни
Бренд SAVA
Кочење при влажен коловоз E
Отпор при тркалање G
Надворешна Бучава 69