225/40 R18 Сет 4 гуми + 4 бандажи

Направи ја твојата идеaлна комбинација!

Одбери летни гуми 225/40 R18 од брендовите Dunlop, Pirelli, GoodYear, Michelin, Sava, Kelly, Fulda или други!

Одбери го твојот омилен модел на специјализирани алуминиумски бандажи за BMW, Mercedes, Volkswagen и Audi.

Побарај понуда на e-mail или јави се на 078-366-566

Врати се назад кон целосната понуда за сите други димензии!

Галерија