АКЦИЈА - жешки летни цени на сетови гуми и бандажи


Пред самиот крај на летото, надгради ги перформансите на твојот автомобил! 

Одбери летни гуми од брендовите Dunlop, Pirelli, GoodYear, Michelin, Sava, Kelly, Fulda или други!

Одбери го твојот омилен модел на специјализирани алуминиумски бандажи за BMW, Mercedes, Volkswagen и Audi.

Направи ја твојата идеaлна комбинација!

Купи сет од 4 летни гуми + 4 алуминиумски бандажи по супер жешки летни цени!


Побарај понуда на e-mail или јави се на 078-366-566


Акциски цени за сет со димензија 195/65 R15

Акциски цени за сет со димензија 205/55 R16

Акциски цени за сет со димензија 225/45 R17

Акциски цени за сет со димензија 225/40 R18

Акциски цени за сет со димензија 245/40 R19