175/65 R14 COOPER CS2

РАСПРОДАЖБА - ДОТ 2020

175/65 R14 DUNLOP SPORT

175/65 R14 DUNLOP STREETRESPONSE 2

175/65 R14 DUNLOP WINTER RESPONSE 2

175/65 R14 FULDA ECOCONTROL

175/65 R14 GOODYEAR ULTRA GRIP 9+

Goodyear UltraGrip 9+ обезбедува одлично држење на снег и мраз и зголемена километража за помалите градски автомобили.

• Подобрено држење на снег и мраз

• Зголемена километража
175/65 R14 GY EFFICENTGRIP COMPACT

175/65 R14 KELLY WINTER ST

175/65 R14 MICHELIN ENERGY SAVER +

175/65 R14 MICHELIN ALPIN 4

175/65 R14 MICHELIN ENERGY SAVER+


175/65 R14 NANKANG NA-1

175/65 R14 PIRELLI WINTER 190 S3


175/65 R14 SAVA ALL WEATHER

175/65 R14 SAVA ESKIMO S3+


175/65 R14 SAVA INTENSA HP


За возачите кои бараат повеќе од своите гуми, Sava Intensa HP е одличен избор. Одлична во влажни услови, оваа Сава гума е дизајнирана да трае подолго додека ги намалува трошоците за гориво. Високи перформанси - без високата цена.


• Одлични перформанси при сопирање на влажни услови

• Сигурно возење во влажни и суви услови

• Лесно потрошувачка на гориво

• Голема километража


175/65 R14C MICHELIN AGILIS 51

175/65 R14C MICHELIN AGILIS 51 SNOW-ICE