225/45 R17 GOODYEAR ULTRAGRIP PERF+

225/45 R17 GOODYEAR ULTRAGRIP PERF+

2 на залиха

Goodyear UltraGrip Performance обезбедува одлично држење на снег и мраз и зголемена километража за помалите градски автомобили.

• Подобрено држење на снег и мраз

• Зголемена километража
Авто Зимска гума
Димензија 2254517
Сезона Зимски
Бренд GOODYEAR