D235/55R17 SP MAXX RT 2 (103Y)

D235/55R17 SP MAXX RT 2 (103Y)

Цена: 8.550 мкд. 14.250 мкд.

Авто Летна гума
Димензија 2355517
Сезона Летни
Бренд DUNLOP