KE195/65R15 KELLY HP (91H/V)

KE195/65R15 KELLY HP (91H/V)

Цена: 2.450 мкд. 3.500 мкд.

Авто Летна гума
Димензија 1956515
Сезона Летни
Бренд KELLY