RI195/65R15 RK12 ROAD PERF  (91H)

RI195/65R15 RK12 ROAD PERF (91H)

Цена: 2.150 мкд. 3.440 мкд.

Авто Летна гума
Димензија 1956515
Сезона Летни
Бренд RIKEN