SL205/65R15C COMMERCIO VX1 (102/100T)6PR

SL205/65R15C COMMERCIO VX1 (102/100T)6PR

Полутоварни Летна гума
Димензија 2056515
Сезона Летни
Бренд SAILUN
Кочење при влажен коловоз A
Отпор при тркалање E
Надворешна Бучава 70