SL215/65R16 TERRAMAX CVR (102H)XL

SL215/65R16 TERRAMAX CVR (102H)XL

Џип Летна гума
Димензија 2156516
Сезона Летни
Бренд SAILUN
Кочење при влажен коловоз E
Отпор при тркалање E
Надворешна Бучава 72