SL195/60R16C COMMERCIO VX1 (99/97H) 6PR

SL195/60R16C COMMERCIO VX1 (99/97H) 6PR

Полутоварни Летна гума
Димензија 1956016
Сезона Летни
Бренд SAILUN
Кочење при влажен коловоз A
Отпор при тркалање E
Надворешна Бучава 71