M315/35R20 LATITUDE SPORT 3 (110Y) ZP

M315/35R20 LATITUDE SPORT 3 (110Y) ZP

Цена: 32.074 мкд. 45.820 мкд.

Џип Летна гума
Димензија 3153520
Сезона Летни
Бренд MICHELIN