KE225/45R17 KELLY UHP XL (94W)

KE225/45R17 KELLY UHP XL (94W)

Цена: 3.395 мкд. 4.850 мкд.

Авто Летна гума
Димензија 2254517
Сезона Летни
Бренд KELLY