215/55R17 INTENSA UHP2 (98W)

215/55R17 INTENSA UHP2 (98W)

Цена: 4.991 мкд. 7.130 мкд.

Авто Летна гума
Димензија 2155517
Сезона Летни
Бренд SAVA