D225/45R17 SP MAXX RT 2 (91Y)

D225/45R17 SP MAXX RT 2 (91Y)

Цена: 5.690 мкд. 9.200 мкд.

Авто Летна гума
Димензија 2254517
Сезона Летни
Бренд DUNLOP