M255/30R20 PIL.SUPER SPORT (92Y) XL

M255/30R20 PIL.SUPER SPORT (92Y) XL

РАСПРОДАЖБА -ДОТ 2015

Авто Летна гума
Димензија 2553020
Сезона Летни
Бренд MICHELIN