195/55 R16 STARFIRE RSC 2.0

195/60 R15 FIRESTONE TZ300

195/60 R15 DAYTON TOURINQ2

BS225/40R18 S001 MO XL (92Y)

225/75 R16C TOYO TO23

195/65 R15 BRIDGESTONE T001

185/60 R15 BRIDGESTONE T005

195/60 R15 BRIDGESTONE T005

175/65 R14 DAYTON DW510

FS165/70R14 FIRERSTONE WK 3 (81T)

165/65 R14 FIRESTONE RHAWK 2

185/65 R15 FIRESTONE RHAWK

265/45 R20 DUNLOP WINTER SPORT 5

Dunlop Winter Sport 5 го обезбедува зафатот што ви треба за непредвидени зимски патишта.

  • Врвно страничено прилепување на лизгави површини
  • Подобрени перформанси на патишта покриени со снег
  • Аквапланинг заштита
  • Дизајн што штеди на гориво
255/35 R20 PIRELLI WINTER PZERO

Воведувањето на P ZERO™ WINTER отвора нови патишта за високи перформанси во зимската сезона, за да се доживее истото возачко искуство и во лето со P ZERO™ и во зима со P ZERO™ WINTER.

  • Одлични перформанси на снег, влажен и сув пат
  • Намалена бучава
  • Зголемена километража


145/70 R13 DAYTON DW510

165/65 R14 DAYTON DW510

185/65 R14 DAYTON DW510

195/65 R15 DAYTON DW510E

195/65 R15 FAJRSTON MULTISEZON

195/60 R15 FIRESTONE

215/55 R16 DAYTON TOURINQ2

155/65 R14 DAYTON TOURINQ2

185/65 R15 BRIDGESTONE T005

185/60 R15 FIRESTONE

235/45R17 DAYTON TOURING

185/55 R16 DAYTON TOURING

175/65 R14 DAYTON TOURING2

215/50 R17 DEBICA FRIGO HP2

215/50 R17 SAILUN ATREZZO 4SEASONS PRO

225/40 R18 CONTINENTAL CONTI PREMIUM 7

295/35R20 BRIDGESTONE POTENZA S007

255/40R20 BRIDGESTONE POTENZA S007

155/65 R13 MENTOR M400

135/80 R13 SAVA EFFECTA+