Совети

Што значат ознаките на гумите

Дали знаете што значат ознаките на гумите на вашето возило и какви гуми треба да купите? Што значи...

Повеќе...

Акција за патнички возила

Гуми на Акција!!!

Проверете ја понудата на летни гуми по екстремно ниски цени за сет од 4 пневматика. Сигурен избор.

Повеќе...

Акција за товарни возила

Акција за камионски гуми

MICHELIN товарен програм Понудата важи само за гуми на лагер, монтирање и балансирање е вклучено во...

Повеќе...

Новости

Акција на зимски гуми!

НЕВЕРОЈАТНА АКЦИЈА НА ЗИМСКИ ГУМИ!!!  попусти и до 50%  COOPER WM-ST3 175/70 R13 стара цена: 3,360ден НОВА...

Повеќе...

Последни новости

Акција за камионски гуми

Акција за камионски гуми

MICHELIN товарен програм Понудата важи само за гуми на лагер, монтирање и балансирање е вклучено во цената. ПРЕДНИ 315/80R22.5   –   XZA 2 ENERGY  520EUR со ддв 295/60R22.5   –   XZA 2 ENERGY  490EUR со ддв 305/70R22.5   –   XZA 2...

NANKANG

NANKANG

NANKANG пневматици Пнеуматик е ексклузивен увозник на NANKANG Tires и ви нуди широк спектар на пневматици за ралични типови на возила, автомобили, џипови, SUV, комбиња и мини бус. Ви нудиме пневматици со...

BKT

BKT

BKT пневматици Пнеуматик е ексклузивен увозник на BKT Tires и ви нуди широк спектар на пневматици за ралични типови на индустриски возила, градежна механизација и трактори. Ви нудиме пневматици со...

CooperTires

CooperTires

   CooperTires пневматици Пнеуматик е ексклузивен увозник на CooperTires и ви нуди широк спектар на пневматици за ралични типови на возила.За повеќе информации Побарајте понуда   ZEON 4XS Летни гуми...

Energizer Акумулатори

Energizer Акумулатори

Energizer акумулатори за патнички и товарни возила  Energizer акумулатори за патнички возила   Energizer® Димензии Димензија (Д-Ш-В) Ah A 207x 175×175 35 330 219x 135x 225 45 300 219x 135x...

Dunlop Sport Maxx RT

Dunlop со посебни визуелни ефекти и 3D анимации ги прествави своите Dunlop Sport Maxx RT гуми пневматици. Погледнете го ова видео


Hit Counter provided by plumber orange county